Новости проекта
Перенос и удаление уроков
Внесение изменений в личные данные
Поздравляем с Днем учителя!

Кружки и факультативы

Дата: 3 марта 2018 в 09:01, Обновлено 18 мая в 12:28


                                                                                                                                                                           ЗАЦВЯРДЖАЮ

                                                                                                                                Дырэктар установы           І.С. Валадзько

                                                                                                                                                                               01.09.2018

Расклад работы аб'яднанняў па інтарэсах, секцый  і адукацыйных паслуг звыш базавага кампанента  ў  2018/2019 навучальным годзе

                                                                                НАЗВА ГУРТКА

Кіраўнік

Узрост дзяцей

К-ць

дзяцей

Д  н  і                                           т  ы  д  н  я

панядзе

лак

аўторак

серада

чацвер

пятніца

субота

“Непаседы”

Калодка А.С.

1-4





 

15





 





 





 





 

14.05-14.50





 

Масюк Л.Т.

Старшая група

12





 





 





 

15.30-16.00





 





 

Масюк Л.Т.

Сярэдняя група

12





 

15.30-16.00





 





 





 





 

“Рухомыя гульні”

Саўко Г.А.

1-3 класы

15

15.10-15.55





 





 





 





 





 

“Вясёлка пазнання”

Шлык А.Г.

1-4 класы

15





 





 

16.00-16.45

 

“Мазаіка творчасці”

Андрыянава Н.І.





 

2-4 класы





 

8





 





 





 

16.00-17.30





 





 

“Майстэрня рукадзелля”

Жук А.В.





 

1клас





 

10





 





 

15.50-16.25





 

15.50-16.35



 





 

Секцыя па АФП

Валадзько І.І.

1клас

2клас

3-4 класы

10

7

8





 

14.05-14.40





 

15.00-16.30





 

15.00-15.45

14.05-14.40





 

15.00-16.30





 





 

9.30-10.45

Спартыўная школа



 

Валадзько І.І.



 

2-4 класы



 

10



 

16.00-17.30



 





 





 





 

14.00-16.30



 

11.30-13.00



 

 


                                                                                                                                                              Зацвярджаю

                                                                                                                 Дырэктар установы                       І.С.Валадзько

                                                                                                                                                                             01.09.2018

Расклад факультатываў

 у 1-4 класах у 2018/2019 навучальным годзе ў Бародзіцкім дзіцячым садзе-пачатковай школе

Дзень тыдня

К                Л                 А                С              Ы







 

1

2

3

4

Панядзелак

Шахматны ўсянавуч

 12.55-13.30

Валадзько І.І.

Стымулюючыя і падтрымліваючыя

14.05-14.40

Саўко Г.А.




 




 

Шахматны ўсянавуч

 15.10- 15.55

Валадзько І.І.

Па прыступках правіл здаровага харчавання

14.05-14.50

Шлык А.Г.

Шахматны ўсянавуч

14.05 – 14.50

Валадзько І.І.

Стымулюючыя і падтрымліваючыя

14.05-14.50

Масюк Л.Т.





 

 Аўторак

Мая Айчына (Валадзько І.С),/Рашэнне тэкставых задач (Саўко Г.А.)

12.40-13.15





 

-





 

-



 

-

Серада





 

-



 

Стымулюючыя і падтрымліваючыя

13.00-13.45

Шлык А.Г.

-

Шахматны ўсянавуч

14.05 – 14.50

Валадзько І.І.

Чацвер

Матэматычная вясёлка (Саўко Г,А,) /Мае першыя гукі (Калодка А.С.) – 11.45-12.20

 .

Учимся говорить правильно

12.40– 13.15

Саўко Г.А.

Мае першыя рытмы і гукі (Калодка А.С.)/Матэматычная вясёлка (Шлык А.Г.)

13.00-13.45





 

Стымулюючыя і падтрымліваючыя

14.05 – 14.50


Кароза М.І.



 

-

Пятніца


-




 

-


-



 

-

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.